Horario de partidos
Secretaría EMF
Cita prèvia
Esportiva't

TAULER D'ANUNCIS

Iniciem els partits de pretemporada.

Aquest cap de setmana comencen els equips de fútbol 11, i ja en el pròxim cap de setmana s'incorporen els de fútbol 8.

Amunt EMF!!!

 

 

 

 

Última jornada Cadet blau

LOCAL RESULT. VISITANTE FECHA, LUGAR Y HORA +
0
12
C.A.E. Bellreguard "A"
11
14
10
2
2
1
0
4
C.D.F. Jávea "A"Campo Grande 7Camp de Futbol "Pere Ciscar" F-11
9º Clasificado8º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
27/11/2021
10:30 H
12:00 H
10
8
Benirredrà C.F. "A"
1
15
0
0
8
6
0
4
U.D. Benisa "A"Campo Grande 12Campo Mpal. de Benirredra F-11
13º Clasificado10º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
27/11/2021
18:15 H
12/12/2019
12:00 H
11
15
C.F.U.D. Calpe "A"
6
0
8
2
0
0
0
4
C.F. La Nucia "B"Campo Grande 8Campo Mpal. de Calpe F-11
2º Clasificado5º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
27/11/2021
19:00 H
12:00 H
11
13
C.F. Alfaz del Pi "B"
14
0
11
0
2
14
0
4
C.E. EMF Pedreguer "A"Campo Grande 8Polideportivo Mpal. Alfaz del Pi Campo Anexo
11º Clasificado4º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
28/11/2021
10:00 H
12/12/2019
12
8
Mutxamel C.F. "A"
2
6
2
0
2
11
0
4
C.D. Conde "A"Campo Grande 7Camp Nou "Los Olmos" Mutxamel F-11
14º Clasificado1º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
28/11/2021
12:45 H
12:00 H
0
13
Gorgos C.F. "A"
9
9
0
4
2
4
0
4
F.B. Dénia "B"Campo Grande 11Campo Mpal. "Les Costeres" F-11
12º Clasificado3º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
28/11/2021
16:00 H
12/12/2019
12:00 H
11
10
F.C. At. Benidorm "C"
11
5
2
2
1
13
0
4
C.F. Gandia "B"Campo Grande 6Ciudad Dptva. "Guillermo Amor" F-11 Anexo Nº 1
7º Clasificado6º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
28/11/2021
18:00 H
12/12/2019
12:00 H

Clasificación Cadet blau

POS CLUB PTS PJ PG PE PP GF GC DIF COEF
1
C.D. Conde "A"93023877719861121417
ÚLTIMA RACHA
-GGEG79.2%75%12.5%12.5%
2
C.F.U.D. Calpe "A"87579551418860216412
ÚLTIMA RACHA
-GGPP75%75%0%25%
3
F.B. Dénia "B"8651787818860226719
ÚLTIMA RACHA
-PGGG75%75%0%25%
4
C.E. EMF Pedreguer "A"64761605216851215105
ÚLTIMA RACHA
-GPGG66.7%62.5%12.5%25%
5
C.F. La Nucia "B"610473016168512221111
ÚLTIMA RACHA
-PGGG66.7%62.5%12.5%25%
6
C.F. Gandia "B"469249315843114410
ÚLTIMA RACHA
-PGEG62.5%50%37.5%12.5%
7
F.C. At. Benidorm "C"544176515850314113
ÚLTIMA RACHA
-GPPP62.5%62.5%0%37.5%
8
C.D.F. Jávea "A"38796208013841316142
ÚLTIMA RACHA
-EGGG54.2%50%12.5%37.5%
9
C.A.E. Bellreguard "A"0982051981083141522-7
ÚLTIMA RACHA
-EPPG41.7%37.5%12.5%50%
10
U.D. Benisa "A"7067369830516160
ÚLTIMA RACHA
-GGGP37.5%37.5%0%62.5%
11
C.F. Alfaz del Pi "B"2033984168206819-11
ÚLTIMA RACHA
-PPPP25%25%0%75%
12
Gorgos C.F. "A"-461495651682061223-11
ÚLTIMA RACHA
-GPGP25%25%0%75%
13
Benirredrà C.F. "A"759312138107834-26
ÚLTIMA RACHA
-PPPP12.5%12.5%0%87.5%
14
Mutxamel C.F. "A"80512208008327-24
ÚLTIMA RACHA
-PPPP0%0%0%100%

Pròxima jornada Cadet blau

LOCAL RES. VISITANTE FECHA, LUGAR Y HORA +
0
7
F.B. Dénia "B"
3
10
11
1
0
4
C.A.E. Bellreguard "A"Campo Grande 7Estadio Diego Mena Cuesta F-11
3º Clasificado9º Clasificado
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
11/12/2021
09:00 H
12/12/2019
12:00 H
1
11
Mutxamel C.F. "A"
13
6
6
5
0
4
F.C. At. Benidorm "C"Campo Grande 9Camp Nou "Los Olmos" Mutxamel F-11
14º Clasificado7º Clasificado
12/12/2019
12/12/2019
12:00 H
11/12/2021
09:00 H
12:00 H
15
2
C.F. La Nucia "B"
2
4
4
14
0
4
C.F. Alfaz del Pi "B"Campo Grande 8Ciutat Esptva. Camilo Cano F-11 Anexo
5º Clasificado11º Clasificado
12/12/2019
12/12/2019
12:00 H
11/12/2021
10:00 H
12/12/2019
12:00 H
10
14
C.E. EMF Pedreguer "A"
9
14
10
0
0
4
Gorgos C.F. "A"Campo Grande 14Poliesportiu Mpal. de Pedreguer F-11
4º Clasificado12º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
11/12/2021
11:00 H
12:00 H
1
1
C.D. Conde "A"
11
1
7
15
0
4
C.D.F. Jávea "A"Campo Grande 15Campo Mpal. L'Alqueria Comtesa F-11
1º Clasificado8º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
11/12/2021
16:00 H
12/12/2019
13
10
U.D. Benisa "A"
14
9
12
9
0
4
C.F.U.D. Calpe "A"Campo Grande 6Campo Mpal. "La Costa" F-11
10º Clasificado2º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
12/12/2021
12:30 H
12/12/2019
12:00 H
8
11
C.F. Gandia "B"
13
6
8
5
0
4
Benirredrà C.F. "A"Campo Grande 7Estadi Guillermo Olagüe F-11
6º Clasificado13º Clasificado
12/12/2019
12:00 H
12/12/2019
12:00 H
12/12/2021
15:00 H
12/12/2019
12:00 H

Últimes notícies Veure totes

Últimes Imatges Veure totes

Política de privacitat: En compliment d'allò establert en la Llei Orgànica 15/1999, de 13 de Desembre, de Protecció de Dades de caràcter Personal l'informem que les seues dades personals, recollides a través del formulari, es guardaran en un fitxer propietat de l'EMF Pedreguer i únicament serviran per a fer-li arribar l'actualitat municipal.

Registra't al nostre NEWSLETTER i rebràs les últimes notícies de l'EMF Pedreguer al teu correu electrònic.

Podràs donar-te de baixa en qualsevol moment.

Escribe el texto Actualizar imagen
Escriu el text de la imatge

Ús de cookies de emfpedreguer.com

Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis i l'experiència d'ús d'aquest lloc web. En continuar amb la navegació entenem que s'accepta la nostra política de cookies.

ACCEPTAR